Biała wydzielina z pochwy po pettingu a prawdopodobieństwo ciąży

Razem z moim chłopakiem uprawialiśmy petting. On pocierał swoim penisem o moje wargi sromowe. Następnie uprawialiśmy seks analny. Nie było wytrysku, a w pochwie było sucho. Po jakieś godzinie poczułam parcie i wyleciała mi taka biała wydzielina. Czy moge być w ciązy?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Biały płyn wypływający z pochwy jest fizjologiczną wydzieliną wydobywającą się z dróg rodnych podczas dni niepłodnych. Jej nagły wyrzut prawdopodobnie spowodowany był mechanicznym podrażnieniem delikatnych okolic podczas stosunku analnego. Ryzyko ciąży w podanym przypadku jest znikome. Pozdrawiam.