Biała wydzielina z pochwy podczas ciąży

jestem w 22 tygou iazy blizniaczej jednokosmowkowej dwuowodnioej. a bieliznie lub przy zalatwianiusie na papierze zauwarzyłam biała wydzieline z pohwy z domieszko niewielko krwi. czy musze sie udac do lekarza?? czy o samo minie prosze pomozcie.. nie chce isc teraz do szpitala bo mam jeszcze 2malych dzieci..

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W Pani sytuacji konieczne jest pilne badanie ginekologiczne. Powinna Pani udać się na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Nie oznacza to, że na pewno pozostanie Pani w szpitalu, ale badanie jest konieczne.