Biała wydzielina zamiast okresu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Tydzień temu kochałam się z chłopakiem i zabezpieczaliśmy się. dzisiaj miałam dostać miesiączkę lecz zamiast niej mam białą wydzielinę i moja pochwa jest czerwona i trochę piecze. Czy jest możliwe, że mogę być w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bardziej prawdopodobne jest iż doszło do infekcji grzybiczej. Objawy mogą ją potwierdzać.