Białe i kleiste upławy

Od pewnego czasu mam spore upławy. Są białe, kleiste. Wcześniej też je miałam, jednak nie aż tyle i nie takie wyraziste, pojawiały się tylko od czasu do czasu, co jak czytałam jest normalne. Nie mam żadnych innych objawów, tj. pieczenie, swędzenie. W poniedziałek idę do lekarza, lecz chciałam zasięgnąć porady wcześniej. Jest to bardzo niekomfortowe, nie wiem jak mogę je zmniejszyć lub wyeliminować. Dodam, że miałam i mam jednego, stałego partnera od prawie roku.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane upławy mogą mieć wiele przyczyn, w tym najbardziej prawdopodobna jest infekcja dróg rodnych. Póki co proszę cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty, który zbierze dokładny wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.