Białe krostki na penisie - co to takiego?

Od jakiegoś czasu na penisie zauważyłem drobne krostki, wyglądem przypominają biała kaszkę. Nie zawsze swędzą i pieką, odczuwam ból. Podczas stosunku objawy nasilają się. Co może być przyczyną? Czy mogłem zarazić partnerkę? Jak leczyć?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!
Wspomniana dolegliwość bólowa może świadczyć o infekcji, jednak trudno ustalić jest zdalnie co może stanowić przyczynę. Doradzam więc niezwłoczną konsultację ze specjalistą dermatologiem.
Pozdrawiam