Białe krostki na penisie i mosznie

Od pewnego czasu zauważyłem na penisie i mosznie małe krostki. Nie wiem skąd one się wzięły w tym miejscu :/ Są to malutkie krosteczki, które są dość gęsto rozmieszczone, ale nie swędzą ani nie szczypią, po prostu są. Przeszkadzają mi one wizualnie. Nie wiem, czy mam się nie przejmować tym, bo one same znikną, czy mam się z nimi gdzieś udać? Proszę o pomoc ;)

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Podał Pan, niestety, bardzo mało szczegółów - nie napisał Pan jak wyglądają te zmiany, kiedy się pojawiły (czy po stosunku, po zmianie środków higienicznych), ile ma Pan lat. Powinien Pan udać się do lekarza, może na początek do lekarza rodzinnego, który jeżeli będzie taka potrzeba zastosuje leczenie albo skieruje Pana do dermatologa.

Pozdrawiam.