Białe krostki na policzkach

Witam :) Mam problem dotyczący białych krostek na policzkach. Ale co najgorsze leczyłem to u dermatologa wypisywal mi rózne maści na to i nic nie pomagało. Byłem nawet u kosmetyczki przez kilka miesiecy. Robione były maseczki z kwasu migdałowego i po kilku dniach wszystko mi wywalało do dnia dzisiejszego jest znacznie gorzej. Zrobilo mi sie cos na policzku prawym i było usuniete chirurgicznie Lekarz mówil cos o czyrakowatości skóry i co najgorsze na lewym policzku mi znów wyskoczyło :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nawrotu dolegliwości wskazana jest ponowna wizyta u lekarza prowadzącego.