Białe krostki - nie wiem, co to jest?

Witam serdecznie. Mam problem - od jakiegoś czasu pojawiły się białe krostki na obrzeżach żołędzi penisa. Próbowałem jedną oderwać, ale bardzo bolało. Nie wydaje mi się to normalne. Proszę o pomoc i radę. Pozdrawiam serdecznie.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety, bez badania lekarskiego nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie. Podane zmiany mogą sugerować zmiany grzybicze. Niestety, nie napisał Pan, czy występuje jakiś ból, świąd, pieczenie, nieprawidłowa wydzielina z cewki moczowej. Najlepiej udać się do dermatologa albo lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.