Białe upławy po usunięciu trzonu macicy a powrót o pracy fizycznej

9 .12.2013r mialamusuniety trzon macicy miesniaki i jajowody w tej chwili czuje sie dobrze tylko mam biale uplawy od dwoch dni czy to tak moze byc po tej operacij i chcialam wrocic do pracy od marca jako opiekunka osob starszych czy to nie jest za wczesnie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane upławy najpewniej są konsekwencją infekcji a nie wykonanego zabiegu. Sugeruję zatem konsultację ginekologiczną w celu potwierdzenia diagnozy oraz rozpoczęcia leczenia. Podczas wizyty proszę także porozmawiać z lekarzem o powrocie do pracy. Jeśli jednak rana goi się prawidłowo a Pani czuje się dobrze, najpewniej nie ma przeciwwskazań do powrotu do pracy.