Białe upławy z zielonymi grudkami

Witam. Mam 14 lat i nie miałam jeszcze okresu. Od jakiegoś czasu swędzi mnie pochwa. Ale tylko swędzi i tylko czasem, tak 4-5 razy w ciągu dnia "zaswędzi". Mam białe upławy już od dawna. Na majtkach są białe, a na wkładkach żółte. A do tego widzę w nich jakieś zielone grudki, paprochy. Czy to może być grzybica? A i dodam, że jestem dziewicą.

Witam serdecznie.

Niestety obajwy które Pani opisuje mogą przemawiać za infekcją, z dużym prawdopodobieństwem grzybiczą.
Wskazana jest wizyta u ginkeologa (prosze powiedzieć, że jeszcze Pani nie współżyła) i jeżeli będzie taka potrzeba włączenie leczenia.

Pozdrawiam