Białko w moczu u kobiety w ciąży

http://forum.abczdrowie.pl/pytania-do-specjalistow/656850,bialko-w-moczu-w-35-tygodniu-ciazy?v=4f7ea99b29aa456c530fa0720b71d74b Podałem link z moją sprawą , ponieważ tutaj jest za mało znaków i jest tam wszystko opisane i mam takie pytanie , czy mojej żonie coś grozi ? i czy dziecku coś grozi , jakie mogą być konsekwencje jak się dziecko urodzi wcześniej, chcą niby cesarkę robić w 36 tygodniu jeśli ciśnienie będzie dalej duże , proszę o pomoc , czy coś im grozi tylko to chce wiedzieć.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak jak pisała Pani Doktor Pikul stan przedrzucawkowy jest to bardzo poważne schorzenie u kobiet w ciąży i wymaga całodobowej obserwacji w szpitalu. Dokładnie te same zalecenia dotyczą porodu. W takiej sytuacji jest to wskazanie do cięcia cesarskiego.