Biały, gęsty śluz a badanie ginekologiczne

Witam. Wczoraj zauważyłam u siebie w pochwie dziwny biały, gęsty i rozciągliwy śluz. Moja mama mówi że są to upławy. A to jest jakaś infekcja czy coś groźnego? Jest potrzebna wizyta u ginekologa?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Mama ma najprawdopodobniej rację. Objawy wskazują na infekcję grzybiczą. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.