Biały nalot na wargach sromowych i swędzenie okolic intymnych

mam biały nalot na wargach sromowych i pieczenie/swedzenie, nie mam jednak upławów czy to moze byc grzybica lub jakas inna infekcja pochwy ?? dodam ze dostałam to po pettingu. przez co mogło pojawic sie cos takiego ? raczej w 100 % nie jestem w ciązy a poza tym czy taka infekcja pojawiłaby się na początku ciąży ? byłam tez również i nadal jestem przeziębiona i osłabienie mam nawet 34,7.

Witam serdecznie. Jak najbardziej wspomniane objawy mogą być wynikiem infekcji grzybiczej. Warto zgłosić się do ginekologa po odpowiednie leczenie.