Biały osad wokół napletka

Witam.;) Mam 17 lat, jestem chłopakiem i mam nietypową sprawę, z którą wstydzę się iść do lekarza. Od pewnego czasu ok. 2 tyg., w około napletka biały osad, tak jakby.... Nie mam zdjęcia tego. Proszę o pomoc.

17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety bez badania nie da się określić przyczyny Pana dolegliwości. Powodem może być nadmierna produkcja mastki lub infekcja - szczególnie jeżeli występują inne objawy -świąd, pieczenie, ból, nieprawidłowa wydzielina z cewki, zmiany skórne.
Najlepiej udać się do lekarza - rodzinnego lub dermatologa.

Pozdrawiam.