Bieganie i trening a zdrowe odżywianie

Witam, schudłem w ciągu 8 msc 15kg. Duzo biegałem,ćwiczyłem ograniczyłem fast-foody(y). Mam teraz 80 kg. Co mam jeść aby nie chudnąć a jednocześnie biegać i ćwiczyc? Bo bardzo polubiłem bieganie.

Dzień dobry!
Aby utrzymać masę ciała trzeba ustalić prawidłową kaloryczność diety. Potrzebny mi Pana wzrost i wiek oraz informacja odnośnie długości wysiłku fizycznego, jego częstości i intensywności. Proszę o kontakt mailowy info@diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska