Biegunka a szczepienie niemowlaka

Mój Synek ma 7 tygodni. Byłam z nim wczoraj na szczepieniu i nie został zaszczepiony, bo p.doktor stwierdziła, że ma biegunkę, bo robi bardzo rzadką kupę. Nie jest nerwowy, ani nie płaczę tylko ciągle się śmieje, do tego bardzo grzeczny. Jak się urodził miał 3920 g a teraz waży 5900 g. Czy to biegunka czy nie ma czym się przejmować?

Witam! Biegunka u tak małych dzieci najczęściej związana jest z niegroźnym zakażeniem wirusowym. Proszę dbać o odpowiednie nawodnienie synka i postępować zgodnie z zaleceniami lekarza pediatry.