Biegunka bez wymiotów u 7-latki

witam .moja 7letnia córka od 5dni ma biegunkę bez wymiotów temperatura raz na dobę wzrasta do 39,je normalnie dużo pije ,lekarz stwierdził,że to wirus i zalecił smectę i probiotyk .niepokoją mnie długo utrzymujące się objawy.nie wiem czy powinnam jeszcze raz udać się do lekarza? jak długo mogą się utrzymywać objawy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu najbliższych kilku dni to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.