Biegunka, bóle brzucha i problemy z oddychaniem a refluks

Trudności z oddychaniem astma/nerwica/refluks? Od pewnego czasu (miesiąc)mam puste odbijania, częste biegunki i bóle brzucha oraz najgorsze - problemy z oddychaniem. Kiedy siedzę (lub stoję) czuję zaciskającą się obręcz na mojej szyi, mój oddech wydaje się płytki (niepełny) najchętniej leżałbym cały dzień plackiem. Czy może to być jakieś powikłanie refluksu (mam stwierdzony z nadżerką przełyku - brałem Emanera 40mg), internista stwierdził że to przez nerwice a ja boje się że to astma
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości a w szczególności uczucie ucisku w gardle mogą wskazywać na podłoże psychogenne występujących objawów. Warto zweryfikować podejrzenia internisty. Proszę udać się na wizytę do specjalisty psychiatry, który po zbadaniu będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie.