Biegunki lub zaparcia po mleku modyfikowanym u 2-miesięcznego dziecka

Mam 2 m-czna córeczkę ktora z powodu za malej ilosci pokarmu w piersi jest karmiona mlekiem m. Niestety nie moge znaleźć mleka idealnego po zwykłych mlekach ma okropne bóle brzuszka podkurcza nóżki malo śpi w nocy niespokojnie. Pediatra kazała spróbować mleka bezlaktozy i faktycznie jakby lepiej ale spowodowały okropne wręcz zaparcia! Spowrotem podalam z obnizona zawartoscia laktozy ale znów biegunka bóle itd. Nie wiem co mam zrobic jakie mleko podawać? Co poradzic na te zaparcia?

proszę udać się do lekarza po receptę na Nutramigen , zacząć podawać go po troszkę bo dzieci nie chcą początkowo go pić i trzeba stoipniowo je oswajać z innym smakiem . potem już pija i problemy z brzuszkiem powinny ustąpić. można podać Delicol i Espumisan żeby ukoić kolki.