Biegunki ze śluzem i plamkami krwi u 3-latki

witam moja 3 letnia corka od 2 dni boryka sie z biegunka na stan podgorczkowy, oddaje srednio 6 stolców na dzien. Stolce sa miekkie ale nie wodniste wczoraj zawierały bardzo duze ilosci sluzu i w kilku miejscach w srodku sluzu zauwazylam male plamki krwi wielkosc glowki od szpilki czy jest to normalne przy tego typu infekcji? ilosc sluzu dzis znacznie sie zmniejszyl jednak co powien stolec ta krew zawieszona w sluzie sie pojawia. Dodam ze corka nie ma alergii pokarmowej ani pasozytow

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na skutek podrażnienia dystalnego odcinka przewodu pokarmowego mogło dojść do niewielkiego krwawienia. Niemniej jednak wskazana jest wizyta u lekarza.