Biopsja cienkoigłowa guzka w piersi

Mam 51 lat. Ostatnio mialam robiona biopsje cienkoiglowa guzka w piersi i otrzymałam rozpoznanie cytologiczne o tresci: ścięty plyn białkowy i pojedyncze makrofagi. Czy to cos groźnego?

Witam,
Jeżeli w pozostałych badaniach to jest:mammografia,USG i bad.kliniczne nie ma podejrzeń o chorobę nowotworową to przy takim bad.cytologicznym jedynie wskazana jest kontrola za 12miesięcy.
Pozdrawiam,