Biorę tabletki. Dlaczego pojawiła się dziwna wydzielina?

Witam, od 6 miesięcy biorę tabletki C***, po 2. opakowaniu pojawiła mi się biała, ciągnąca wydzielina, jest ona bardzo rozciągliwa. Czy to jest normalne? Dodam, że tabletki biorę regularnie. Chciałabym wiedzieć, czy jestem prawidłowo zabezpieczona nawet w tej 7-dniowej przerwie. Pozdrawiam

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

1. Jeśli wydzielinie nie towarzyszy świąd, pieczenie, czy przykry zapach to wszystko jest w porządku.
2. Przy prawidłowym stosowaniu tabletek jest Pani całkowicie zabezpieczona również w trakcie 7-dniowej przerwy.