Blade skrzepy krwi w moczu po transfuzji wykonanej z powodu anemii u 95-letniej kobiety

Tydzien po transfuzji i w moczu pojawiają się blade skrzepy krwi . Wskazaniem do transuzji była aplastyczna anemia u 95 letniej kobiety.) co to moze oznaczać ?

Witam. Pojawienie się skrzepów krwi najprawdopodobniej nie ma związku z transfuzją. Może być wynikiem zakażenia lub kamicy układu moczowego.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z chorobą układu moczowego a nie z transfuzją.