Bladość, osłabienie i alergia skórna a wyniki morfologii

Witam, mam 20 lat i ostatnio czułam się nie najlepiej, każdy zwracał uwagę na mój blady wygląd i osłabienie, w dodatku wydaje mi się, że mam jakąś alergię skórną. Małe swędzące krostki często z ropą, jak pryszcze, na całym ciele. robiłam morfologie krwi. Przekroczone są: leukocyty-12,6 MCV-96,5 MCH-33,3 neutrocyty-8,3 norma: leukocyty-4,00-10-00 MCV-80,00-96,00 MCH-27,00-33,00 neutrocyty-2,50-7,00 . Czy to coś oznacza?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, o anemii świadczyłby obniżony poziom hemoglobiny (nie ma podanej w wymienionych wynikach badań). Podwyższony poziom leukocytów świadczy o toczącym się procesie zapalnym/infekcji. Wynik powinien zostać zweryfikowany przez lekarza (pierwszego kontaktu), który na podstawie badania klinicznego będzie w stanie pokierować dalszą diagnostyką.