Błagam o interpretację wyników badań prawie 3-letniego Kubusia

Zapis nieprawidłowy. Czynność podstawowa zapisu o konfiguracji przestrzennej odpowiedniej do wieku. Na tym tle w okolicy ciemieniowo-potylicznej lewej rejestruje się liczne, leżące pojedyńczo i w grupach iglice, zespoły iglicy z falą wolną oraz zniekształcone, wysokonapięciowe fale ostre. Okresowo dochodzi do uogólniania w/w zmian. Syn ma 2,7 roku. Do badania zgłosiliśmy się sami, gdyż zauważyliśmy dziwne ruchy u Syna tj. ruszał rączkami i nóżkami. Takie ruchy wykonuje na siedząco i leżąco a teraz na stojąco. W zależności od dnia jest to od jednego do kilku, a nawet do kilkunastu "ataków". Dno oka - ok wyniki, (podstawowe) morfologi i moczu - ok, iloraz inteligencji - 100%. Na video EEG został złapany "atak", ale na zapisie (w momencie ataku) było wszystko w porządku. Z poważaniem, z góry dziękuję Tata Małego Kubusia

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć w ramach porady internetowej. Skonsultuj wyniki badań swojego Synka z lekarzem prowadzącym, który znając Syna, mając możliwość zbadania Go i zebrania wywiadu, a w razie potrzeby poszerzenie diagnostyki, będzie mógł właściwie ocenić Jego stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl