Błędna diagnoza o nowotworze trzustki

mój mąż ma guza głowy trzustki,chirurdzy po wykonaniu TK stwierdzili ,że to nowotwór,wykonali zespolenie żoładkowo -jelitowe/operacja trwała 4 godz.wynik histopatologiczny po operacji z biobsji nie znaleziono komórek nowotworowych,nie ma raka ,teraz czuje się żle niema siły nawet sie podnieśc , od bad.TK mówili że pani mąż umiera to nowotwór,co oni narobili ,tyle nocy nie przespanych a teraz pampersy ,siły zero.co mam robic,poszedł na nogach wrócił na wózku przy pomocy osób trzecich,dla nich pom

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety ta porada znacznie przekracza możliwości naszego forum. Sytuacja tak jest bardzo poważna, jednak w miarę czasu powinna się unormować.