Blizny po grudkach trądzikowych na twarzy

Witam mam 21 lat , moja cera jest normalna nie mam z nia większych problemow lecz robia mi sie co chwile grudki na policzku a po nich zostaja mi blizny , nie wiem jakich preparatow używac nic nie pomaga Klaudia

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź

dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak

najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny jest

zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę

odpowiednio dobranymi do stanu skóry.