Czy chłopak jest w stanie poczuć, że dziewczyna jest dziewicą?

Zastanawiam się czy chłopak jest w stanie poczuć, że dziewczyna jest dziewicą lub nie, kiedy z nią współżyje?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Błona dziewicza jest cienkim fałdem błony śluzowej u wejścia do pochwy. Sama defloracja zazwyczaj jest procesem zmiennym osobniczo. To od grubości i wielkości błony dziewiczej zależy to czy defloracji będzie towarzyszył ból i krwawienie.
Doznania partnera w przypadku seksu z partnerką dziewicą mogą być odmienne niż podczas stosunku z doświadczoną partnerką. Wiąże się to głównie z wielkością światła pochwy i większą łatwością penetracji.
Oczywiście duże znaczenie ma doświadczenie seksualne partnera, jeśli jest znaczne to prawdopodobnie może on domyślać się, że jego partnerka nie jest dziewicą.

Redakcja abcZdrowie.pl