Błona w głębi wejścia do pochwy u 18-latki

Witam, zauwazylam, ze w glebi wejscia do pochwy 3,4 cm mam cos. Jest to okrogle i ma czarny otwor, ale bardzo malo widoczny. To cos przypoina mi szyjke macicy, ale watpie, zeby to byla ona poniewaz szyjki macicy nie mozna zobaczyc. Nie wiem czy to blona dziewicza czy polip. Ale jestem zdania, ze to blona. To cos wyglada jak bylo z miesa nie wiem dokladnie jak to opisac. Stosunku nigdy nie bylo, tamponow nigdy nie uzywalam i nie uzywam.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Błona dziewicza to na pewno nie jest. Wskazany kontakt z ginekologiem. Lekarz musi zobaczyć tę zmianę, by móc stwierdzić co to jest. Z opisu niestety to nie wynika.