Bój lewego jajnika - czy to znaczy, że niedługo dostanę okres?

Chciałabym wiedzieć, czy to jest przed miesiączką, nigdy jeszcze nie miałam miesiączki, a mam już prawie 14 lat, boli mnie lewy jajnik, jakby mi ktoś go uciskał i boli mnie podbrzusze (jak już wspominałam wcześniej, brzuch mi się powiększył, ale teraz już w ogóle nie robi się większy).
Teraz jak to piszę, jestem chora i serce bije mi tak mocno, że rusza mi się brzuch, to znaczy bije tak jak serce, po prostu nie wiem, co mam myśleć.
Jeszcze jedno pytanie, dowiedziałam się nie dawno, że można zajść w ciążę, nie mając miesiączki, czy to możliwe (ja nie uprawiłam seksu i to jest nie możliwe, że ja jestem pytam tylko z ciekawości)?
W google sprawdzałam i wszyło mi, że najmłodsza mama świata miała 5 lat. Czy to prawda, że można?

Dzień dobry!
Do 16 roku życia powinna pojawić się miesiączka. Jeśli natomiast odczuwasz ból w podbrzuszu i obwód brzucha się powiększył, to powinnaś z mamą udać się do lekarza, by sprawdzić czy wszystko jest w porządku.
Zajście w ciążę bez miesiączki to szansa jedna na kilka milionów.
Z poważaniem