Ból barków podczas podnoszenia ręki po ćwiczeniach

Witam. Mam 19lat. około 3 lata temu rozciągałem się według tych ćwiczeń http://www.kulturystyka.pl/atlas/streching.asp Ćwiczenie barków wykonywałem żle, ponieważ chwytałem się nadchwytem.Bul przychodził mniej więcej co pół roku, i bolało tylko przy ruszaniu ręką. Wrócił tydzień temu, tym razem nie mogę spać, czuje lekkie ciepło i kłucie. Przy podnoszeniu ręki pomiędzy prostopadle a równolegle, pod skosem czuje jak przeskakuje w środku słychać nawet jak strzela. Bul jest rwący

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane niewłaściwym treningiem przed laty. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości proszę udać się do specjalisty ortopedy. Do poradni ortopedycznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.