Ból barku u 36-letniego mężczyzny

Witaj. Mam 36 lat od około 4 - 5 miesięcy dokucza mi ból prawego barku. Ból jest najsilniejszy kiedy reka jest w ustawieniu podobny do opisanego: dłoń prawej ręki leży na lewym barku i łokieć podnosi się w górę. Od około tygodnia ból jest coraz większy. Chciałbym dodać że od ponad 2 lat nie chodzę na siłownię natomiast jak chodziłem nie doskwierala mi zadna kontuzja

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe jest iż jest to wynik nadwyrężenia stawu barkowego. Konieczna konsultacja z ortopeda. Doraźnie proponuję stosować leki przeciwzapalne i przeciwbólowe.