Ból boku oraz problemy z oddychaniem

Dzień dobry.Mam problem od wczoraj od godziny 23 boli mnie z prawej strony, mam problem z oddychaniem nie mogę położyć się na boku i boli mnie gdy dotykam prawy bok w okolicy żeber.Czy mogę mieć złamane żebro?.Proszę o szybką odpowiedź .Dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli doszło do urazu to tego typu objawy mogą świadczyć o złamaniu bądź stłuczeniu żeber. W przypadku nasilonych dolegliwości proszę udać się do najbliższego szpitalnego oddziału ratunkowego.