Ból brzucha, białe plamy na bieliźnie, mdłości i opuchnięte piersi a ryzyko ciąży

Witam.Mam 19 lat i miałam stosunek z chłopakiem przed okresem. Miałam termin miesiączki na 22.02 ale nie dostałam jej a poza tym czuje jak kluje mnie z prawej strony i czasami z lewej strony brzucha a poza tym dzisiaj pojawiły się białe plamki na majtkach, 4 dni temu przespałam cały dzień miałam mdłości, bul głowy, piersi mi opuchły.Czy to jest ciąża????

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje zwiększone ryzyko ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.