Ból brzucha i jajników, nerwowość, mdłości oraz częste oddawanie moczu a ciąża

Witam.Mialam miesiaczke 10 października gdy skonczyl mi się okres prawie co dziennie wspolzyje z mezem nieraz co drugi dzien.od trzech dni czuje mocny bol jajnikow bol brzucha szybko się denerwuje,mam lekkie mdlosci i często oddaje mocz,chcialabym wiedzieć czy jestem w ciąży proszę o szybko odpowiedz,pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych dolegliwości nie da się wykluczyć oraz potwierdzić ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.