Ból brzucha i nudności a ciąża

Witam, mam 18 lat. Uprawiałem z moją dziewczyną (lat 16) seks bez zabezpieczenia, ale trwało to może z minutę i nie doszło do wytrysku. Wcześniej dotykaliśmy się nawzajem około 15 minut. Mam pytanie, jak duże szanse są na to, że jest w ciąży, ponieważ okres skończył się jej 3-5, a do stosunku doszło 19, a dziś jest 24 i niedługo powinna mieć okres, a nie bolą jej piersi (jak zawsze już powinny) i ma mdłości i ciągnący ból u dołu brzucha. Czy po tak krótkim czasie może mieć już jakieś objawy, czy po prostu to stres i wpływ psychiki? Proszę pilnie o pomoc. Z góry dziękuję.

Witam serdecznie!

Do stosunku najprawdopodobniej doszło w okolicach owulacji, dlatego ryzyko ciąży jest stosunkowo wysokie. Proszę pamiętać, że podczas erekcji dochodzi do wydzielania preejakulatu, wydzieliny mogącej zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia. Nieważne zatem, czy stosunek trwał 5 czy 10 minut, istotne jest to, że nie był on w ogóle zabezpieczony.

Wspomniane dolegliwości najprawdopodobniej mają podłoże psychogenne. Pierwsze objawy ciąży są bowiem zwykle odczuwane dopiero po 2-3 tygodniach od zapłodnienia.

W obecnej sytuacji powinni Państwo wykonać test ciążowy dla wykluczenia ewentualnego zapłodnienia. Domowy test ciążowy należy wykonać nie wcześniej niż po 14 dniach od zbliżenia, koniecznie z porannej porcji moczu.

Pozdrawiam