Ból brzucha i plamienie. Co może być przyczyną?

Mam 22 lata i wraz z narzeczonym współżyliśmy 18. października, a 9. miałam okres, 21. października zaczęłam mieć bóle podbrzusza, a 24. zaczęłam plamić. Zaczęłam być osłabiona, mieć lekko podwyższoną temperaturę oraz ciągnie mnie na wymioty, lecz nie wymiotuje w nocy. Oprócz lekkiego bólu podbrzusza wszystko mija, lecz gdy tylko dochodzi południe jest gorzej, nie wiem już co to może być. Proszę pomóżcie.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Niestety podczas stosunku mogło dojść do zakażenia bakteryjnego. Powinna Pani udać się do lekarza ginekologa, który zleci badanie wymazu z pochwy na posiew, a następnie zaordynuje odpowiednie leczenie. Jeżeli stosunek odbył się bez zabezpieczenia należy również wykluczyć ciążę.

Pozdrawiam serdecznie!