Ból brzucha i uczucie ssania

Zaczęło się od ssania i w brzuchu pobolewania na wysokości pępka, po IPP przestało ssać, jednak ból brzucha jest, w szczeg.po lewej str. w nadbrzuszu,pod żebrami,termin do gastrol. na czerwiec dopiero.Morfologia ok,poza nieznacznie obniż.hematokr.,mocz-erytrocyty wyługowane5-10.Niepokoi mnie jednak to,iz podczas plywania "odzywa" sie ten ból,już tak 2 razy było,ale ból w dotyku,od dołu po lewej str.do góry.Brzuch mam wtedy b.obolały,i potem 2 dni odchorowuję mega wrażliwością jego i bolesnością.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na nieprawidłowości w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. W przypadku nasilenia dolegliwości proszę spróbować przyspieszyć wizytę u gastroenterologa lub udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.