Ból brzucha, nudności, ból gardła, powiększone migdałki, katar i brak apetytu

Zaczęło się od bólu brzucha, nudności, przy bólach brzucha chęć wypróżnienia bez biegunki, poczucie osłabienia, gazy o mocnym przykrym zapachu. dołączył ból gardła, powiększone migdałki, bolący wypukły punkt na podniebieniu,silny katar, brak gorączki, brak apetytu i opryszczka warg.teraz katar i ból gardła odpuściły, został ból brzucha (nie silny) nasilający się przy chodzeniu i nudnosci, brak apetytu,osłabienie. nie brałam antybiotyku. odstawiłam leki i pojawił sie stan podgorączkowy. co robić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego. Konieczne jest wykonanie podstawowych badań krwi oraz USG jamy brzusznej.