Bol brzucha od trzech tygodni nasilający się po zdenerwowaniu

Witam, od 3 tygodni mam bole brzucha, nie zoladka, ale brzucha (jelita etc) nasilaja sie zaraz po zdenerwowaniu, ale generalnie caly czas boli mnie brzuch, kilka razy z bolu wymiotowalam, a zaraz potem nastepuje silne uczucie zmeczenia i musze polozyc sie spac, czy jest to cos z czym mam udac sie do lekarza, czy sa jakies domowe sposoby ( oczywiscie oprocz ograniczenia stresu bo to na razie jest nie do osiagniecia)

Witam. Zdecydowani należy udać się do lekarza rodzinnego. Po zbadaniu i zebraniu wywiadu, prawdopodobnie zlecone będą badania podstawowe i USG jamy brzusznej. Stosownym byłaby też wizyta kontrolna u ginekologa