Ból brzucha po pływaniu u córki

Dzień dobry! Moja córka Marta ma problemy z brzuchem :( 1września zaczeły się takie objawy, więc poszliśmy do lekarza. Po tygodniu przeszło. Pod koniec Października znowu bolał ją brzuch tylko mocniej... Również poszliśmy do lekarza ale i tak przepisane leki nie pomogły i musieliśmy jechać do szpitala. Od 20 lutego 2014 r. moją córke znowu zaczął boleć brzuch. Prawdopodobnie od pływalni są te bóle brzucha, ponieważ zapamiętałam, że 31 sierpnia wziełam ją na basen, tak jak ostatnio

Witam. Aby zweryfikować co jest przyczyną opisanych dolegliwości należy przeprowadzić pełne badanie kliniczne i zebrać dokładny wywiad. W związku z tym sugeruję kontakt z lekarzem pediatrą. Proszę pamiętać, że tego typu dolegliwości u dzieci mogą pojawiać się na tle nerwowym i mogą wiązać się np. z powrotem dziecka do szkoły.