Ból brzucha po stosunku inicjalnym

Witam serdecznie, 3 dni temu rozpoczęłam współżycie. Bardzo bolało i nadal nie mam pewności, czy błona dziewicza została przebita, gdyż nie było krwawienia (wiem, że nie musi się ono pojawić). Skąd więc taki ból. Od tego czasu bardzo źle się czuję. Boli mnie dół brzucha i wejście do pochwy. Ból przypomina ten podczas owulacji. Wczoraj na dodatek było mi bardzo niedobrze (ale dużo zjadłam). O ciąży nie ma mowy, gdyż był to 8 dzień stosowania przeze mnie krążka Nuvaring, a do wytrysku doszło na zewnątrz. Czy to możliwe, żeby ból był tak intensywny, gdy nie ma krwawienia podczas przerwania błony? Czy brak krwawienia nie oznacza błony elastycznej, a tym samym mniejszego lub braku bólu? Czy ból podbrzusza może być związany ze stosowaniem krążka, gdyż taka sytuacja już się zdarzała wcześniej. Co może powodować tak złe samopoczucie? Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

Witam!

Dokładną przyczynę bólu ustalić można wyłącznie w drodze badania ginekologicznego. Istotnie, nieprawidłowe założenie krążka może skutkować, niekiedy znacznym, uczuciem dyskomfortu. Jeżeli natomiast dolegliwość wystąpiła bezpośrednio po stosunku, możliwe jest , że doszło jedynie do naruszenia błony dziewiczej, czego efektem może być ból, a niekoniecznie - krwawienie. Stwierdzenie która z ww. okoliczności stanowi przyczynę opisywanej przez Panią dolegliwości możliwe jest jedynie w następstwie badania ginekologicznego. Pozdrawiam