Ból brzucha pod żebrami podczas kichania i śmiania się

Witam, boli mnie prawa czesc brzucha tak w polowie jakby pod zebrami. Przy kichaniu smianiu sie i gwaltownym ruchu bardzo mnie boli i zaraz przestaje. Jest to wynim przeciążenia w pracy czy cos innego? Prosze o pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przyczyn może być wiele. Bez badania klinicznego nie jest możliwe ustalenie przyczyny. Wskazana konsultacja z lekarzem rodzinnym.