Ból brzucha poniżej pępka i stosunek bez zabezpieczenia

Od kilkunastu dni boli mnie brzuch poniżej pępka ból często objawia się w nocy i nad ranem do tego czasem mam bóle głowy, na początku miesiąca dzień po miesiączce uprawiałam seks z chłopakiem bez zabezpieczenia czy to mogą być objawy ciąży? czy może być to spowodowane jakąś chorobą, zapaleniem...?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy są mało specyficzne i mogą być związane z wszystkimi podanymi przez Panią przyczynami. Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego, który po badaniu podmiotowym i przedmiotowym będzie w stanie powiedzieć coś więcej.