Ból brzucha, senność, zmęczenie, wrażliwe sutki i upławy o nieprzyjemnym zapachu a negatywny wynik testu ciążowego

Bóle brzucha sennosc zmeczenie silne bóle głowy takie mam objawy od ponad 2 tygodni,rowniez bolały mnie sutki miałam wrazliwe na dotyk ciąże wykluczyłam ponieważ robiłam test ciązowy jaka choroba moze sie kryc za tymi dolegliwościami????nagłe apetyty na rozne jedzeina słodkie ostre.mam 24 lata chciałam dodac ze mam juz jedno dziecko i przy wykryciu ciązy miałam problem z wykryciem na tescie ciązy czy jest to mozliwe ze to byc ciąża mimo ze test wykazuje ze nie upłąwy mam o nieprzyjemnym zapachu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Upławy o nieprzyjemnym zapachu mogą sugerować występowanie infekcji dróg rodnych. W przypadku wątpliwości co do wiarygodności testu ciążowego warto wykonać laboratoryjne oznaczenie poziomu betaHCG we krwi. W celu ustalenia przyczyny pozostałych dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza rodzinnego.