Ból brzucha, siniak i wyczuwalny guz oraz krwawienia z odbytu

Witam, mam problem z brzuchem. Z prawej strony, pojawił się bolesny siniak a pod nim daje się wyczuć guza. Jakby w nerkach, z tyłu na plecach czuje kucie, boli cały czas, ból przechodzi również na brzuch. Miałam krwawienie z odbytu 3x ostatni raz miesiąc temu, guzek pojawił się około tygodnia temu razem z siniakiem. Mam zawroty głowy, wzrok mi się rozmywa, w badaniu moczu wykryto liczne bakterię a moja lekarz może mnie przyjąć dopiero za 4dni...Proszę o pomoc, jestem trzy miesiące po porodzie

Witam. Opisane objawy są zdecydowanie niepokojące i wymagają wdrożenie odpowiedniej diagnostyki. Jeśli ból lub krwawienie będą nasilone proszę zgłosić się na izbę przyjęć najbliższego szpitala.