Ból brzucha u 3,5-letniej wnuczki a wynik USG
Witam.Moja wnusia uskarża się na ból brzuszka ma 3,5 l i miewa stany podgorączkowe które same mijają.Wczorajsze usg wykazało liczne w.chłonne krezkowe wiel. 1,3 cm,co robić?

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Wypróżnianie niemowląt - częstotliwość
Jak często niemowlak powinny się wypróżniać? W jakiej sytuacji powinniśmy się niepokoić? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o wypróżnianiu maluszków.
Witam, jeśli bóle i podwyższona temperatura utrzymują się od dłuższego czasu (kilka tygodni) może to wskazywać na chorobę zapalną jelit. Wymagana będzie dokładniejsza diagnostyka laboratoryjna (morfologia krwi, CRP, OB, proteinogram, oznaczenie poziomu IgE). Niewątpliwie podstawa to opieka stałego lekarza prowadzącego