Ból brzucha w okolicy żeber u 7-latka

Witam syn skarży sie na ból brzucha w okolicy prawej strony pod żebrami. Ból nie jest ciągły lecz napadowy...jak przykładam rękę i odrywam to mówi ze boli. Niewiem na ile to wszystko jest dokładne bo ma 7 lat.. ból jest od dwóch dni. Ma leukocytoze, 4 dni temu pojawiła się wydzielina ropna z siusiaka, oraz wydzielina z pępka. Także opryszczka która przeszła w zajad. Dostalismy maść bactroban..nie ma temperatury. Niepokoi mnie ten ból brzucha.

Milena Lubowicz

Przyczyn bólu brzucha może być wiele i żeby ją ustalić konieczny jest pogłębiony wywiad i badanie, dlatego polecam wizytę u pediatry.
Pozdrawiam