Ból brzucha, zaparcia, zawroty głowy i mdłości

Witam, mam 18 lat dzisiaj tak mi się  zdarzyło po raz pierwszy.. Na początku czułam jajniki następnie zaczął mnie boleć brzuch, zaparcia oraz zawroty głowy i na koniec mdłości... Czy to może być coś poważnego?? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam...

witam,

jeśli dolegliwości nie ustąpią w ciągu kilku godzin, są bardzo uporczywe lub się nasilą wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, skorzystanie z nocnej pomocy lekarskiej lub pomocy w szpitalnym oddziale ratunkowym/izbie przyjęć, ew. wezwanie pogotowia.
Pozdrawiam