Ból brzucha, zmęczenie i gorączka u 7-latka

witam, mój syn ma 7 lat wczoraj narzekał na ból brzucha i był jakby zmęczony a dzisiaj właśnie ma 38,4 stopnie i ponoć w ciągu dnia bolał go brzuszek. co może być przyczyna?

jakiaś infekcja wirusowa lub bakteryjna, stosować diete lekką, Triflorę, Smectę. Jeśli ból brzucha nie ustąpi , brzuch będzie bolał przy duszeniu ręka i nagłym puszczaniu to należy zgłosić się do lekarza żeby wykluczyć ewentualnie zapalenie wyrostka .